2 juli 2017:
Made 10.00 - 17.00 uur
Veldhoven 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Veghel 12.00 - 17.00 uur

9 juli 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

16 juli 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

23 juli 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

30 juli 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Uden 12.00 - 17.00 uur
Oss 13.00 - 17.00 uur
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur

6 augustus 2017:
Veldhoven 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Veghel 12.00 - 17.00 uur

13 augustus 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

20 augustus 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

27 augustus 2017:
Schijndel 10.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Uden 12.00 - 17.00 uur
Oss 13.00 - 17.00 uur
Cuijk 10.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur

3 september 2017:
Veldhoven 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Veghel 12.00 - 17.00 uur

10 september 2017:
Rosmalen 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Beuningen 12.00 - 17.00 uur 
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

17 september 2017:
Boxtel 13.00 - 17.00 uur
Panningen 13.00 - 17.00 uur
Nederweert 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Weert 13.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

24 september 2017:
Schijndel 12.00 - 17.00 uur
Horst 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Echt 13.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Uden 12.00 - 17.00 uur
Oss 13.00 - 17.00 uur
Boxmeer 12.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur

1 oktober 2017:
Boxtel 13.00 - 17.00 uur
Veldhoven 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Veghel 12.00 - 17.00 uur

8 oktober 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

15 oktober 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

22 oktober 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

29 oktober 2017:
Horst 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Echt 13.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Weert 13.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Uden 12.00 - 17.00 uur
Oss 13.00 - 17.00 uur
Boxmeer 12.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur

5 november 2017:
Veldhoven 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Veghel 12.00 - 17.00 uur

12 november 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

19 november 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Cuijk 14.00 - 17.00 uur

26 november 2017:
Rosmalen 13.00 - 17.00 uur
Schijndel 13.00 - 17.00 uur
Panningen 13.00 - 17.00 uur
Horst 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Weert 13.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Uden 12.00 - 17.00 uur
Oss 13.00 - 17.00 uur
Boxmeer 12.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur

3 december 2017:
Boxtel 13.00 - 17.00 uur
Panningen 13.00 - 17.00 uur
Veldhoven 12.00 - 17.00 uur
Nederweert 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Beuningen 12.00 - 17.00 uur 
Echt 13.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Weert 13.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Veghel 12.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur

10 december 2017:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

17 december 2017:
Boxtel 13.00 - 17.00 uur
Rosmalen 13.00 - 17.00 uur
Schijndel 12.00 - 17.00 uur
Panningen 13.00 - 17.00 uur
Horst 13.00 - 17.00 uur
Nederweert 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur  
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Beuningen 12.00 - 17.00 uur 
Echt 13.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Weert 13.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Oss 13.00 - 17.00 uur
Cuijk 12.00 - 17.00 uur
Boxmeer 12.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur

24 december 2017:
Boxtel 13.00 - 17.00 uur
Schijndel 9.30 - 16.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Oosterhout Centrum 12.00 - 17.00 uur
Beuningen 12.00 - 17.00 uur 
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Weert 13.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Oss 13.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur

Naar boven
Blijf op de hoogte Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Volg ons op
Divide