1 juli 2018:

Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur 
Made 11.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

8 juli 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

15 juli 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

22 juli 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

29 juli 2018:
Venray 12.00 - 17.00 uur
Sint-Oedenrode 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur 
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Helmond 13.00 - 17.00 uur 
Deurne 13.00 - 17.00 uur 
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur 
Horst 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

5 augustus 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur

Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

12 augustus 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

19 augustus 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

26 augustus 2018:
Venray 12.00 - 17.00 uur
Schijndel 10.00 - 17.00 uur (Hartemert!)
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur 
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur 
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Helmond 13.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur 
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur 
Horst 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

2 september 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

9 september 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Rosmalen 12.00 - 17.00 uur
Someren 13.00 - 17.00 uur

16 september 2018:
Panningen 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur 
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Rosmalen 12.00 - 17.00 uur

23 september 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Boxmeer 12.00 - 17.00 uur 
Echt 13.00 - 17.00 uur

30 september 2018:
Venray 12.00 - 17.00 uur
Sint-Oedenrode 12.00 - 17.00 uur
Schijndel 12.00 - 17.00 uur (Kinderboulevard!)
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur 
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Helmond 13.00 - 17.00 uur 
Deurne 13.00 - 17.00 uur 
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur
Horst 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

7 oktober 2018:
Sint-Oedenrode 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Boxtel 12.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

14 oktober 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur

Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

21 oktober 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

28 oktober 2018:
Venray 12.00 - 17.00 uur
Sint-Oedenrode 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Weert 13.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur 
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Boxmeer 12.00 - 17.00 uur 
Helmond 13.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur 
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur
Echt 13.00 - 17.00 uur
Horst 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

4 november 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

11 november 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur 
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

18 november 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur 
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

25 november 2018:
Venray 12.00 - 17.00 uur
Sint-Oedenrode 12.00 - 17.00 uur
Panningen 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Weert 13.00 - 17.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur 
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Helmond 13.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur 
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur 
Rosmalen 12.00 - 17.00 uur
Horst 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur
Someren 13.00 - 17.00 uur

2 december 2018:
Schijndel 12.00 - 17.00 uur 
Panningen 13.00 - 17.00 uur

Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur 
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur 
Boxtel 12.00 - 17.00 uur
Echt 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

9 december 2018:
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur 
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur

16 december 2018:
Schijndel 12.00 - 17.00 uur (Kerstmarkt!)
Panningen 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur 
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur 
Boxtel 13.00 - 17.00 uur
Echt 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

23 december 2018:
Venray 12.00 - 17.00 uur
Sint-Oedenrode 12.00 - 17.00 uur
Schijndel 12.00 - 17.00 uur 
Panningen 13.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur 
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Cuijk 12.00 - 17.00 uur 
Boxmeer 12.00 - 17.00 uur 
Deurne 13.00 - 17.00 uur 
Boxtel 12.00 - 17.00 uur
Echt 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur
Someren 13.00 - 17.00 uur

30 december 2018:
Venray 12.00 - 17.00 uur
Sint-Oedenrode 12.00 - 17.00 uur
Baarle-Nassau 10.00 - 17.00 uur
Valkenburg 12.00 - 17.00 uur
Etten-Leur 12.00 - 17.00 uur
Zundert 10.00 - 16.00 uur
Sluis 10.00 - 18.00 uur
Terneuzen 13.00 - 17.00 uur
Hulst 13.00 - 17.30 uur
Boxmeer 12.00 - 17.00 uur
Helmond 13.00 - 17.00 uur
Deurne 13.00 - 17.00 uur
IJsselstein 12.00 - 17.00 uur
Panningen 13.00 - 17.00 uur
Eindhoven Woensel 12.00 - 17.00 uur

Naar boven
Blijf op de hoogte Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Volg ons op
Divide