Winkeltas
Menu
Verfijn uw selectie
Favorieten

Je hebt nog geen favorieten toegevoegd.

Koopzondagen, feestdagen en extra openingstijden

Koopzondagen:

3 mei

Heythuysen 11:00 - 17:00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Panningen 12.00 - 17.00
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00
Stein 10.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00
Stein 10.00 - 17.00
Schijndel 12.00 - 17.00

Bevrijdingsdag 5 mei

Venray 12.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 10.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00

Moederdag 10 mei

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00

17 mei

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00


Hemelvaartsdag
donderdag 21 mei 

Boxmeer 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Deurne 13.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00

24 mei

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Gennep: 11:00 - 17:00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Schijndel 12.00 - 17.00
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Venray 12.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Goirle 12.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Bergeijk 13.00 - 17.00
Rosmalen 12.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00
Dordrecht centrum 12.00 - 17.00
Echt 13:00 - 17:00
Sint-Oedenrode 12.00 -17.00

Eerste Pinksterdag 
zondag 31 mei

Baarle Nassau 12.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Terneuzen 13.00 - 17.00
Oss 13.00 - 17.00
Uden 12.00 - 17.00
IJselstein 12.00 - 17.00
Waalwijk 13.00 - 17.00
Vaals 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00


Tweede Pinksterdag
maandag 1 juni 
Zundert 10.00 - 17.00
Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00

7 juni

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Panningen 13.00 - 17.00
Cuijk 12.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00

14 juni

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00

Vaderdag 21 juni

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Boxmeer 12.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00

28 juni

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Schijndel 12.00 - 17.00
Horst 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Terneuzen 13.00 - 17.00
Oss 13.00 - 17.00
Deurne 13.00 - 17.00
Uden 12.00 - 17.00
IJselstein 12.00 - 17.00
Vaals 13.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00
Sint-Oedenrode 10.00 -17.00

5 juli

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Panningen 13.00 - 17.00
Made 10.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00

12 juli

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00

19 juli

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00

26 juli

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Venray 12.00 - 17.00
Horst 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Terneuzen 13.00 - 17.00
Oss 13.00 - 17.00
Uden 12.00 - 17.00
IJselstein 12.00 - 17.00
Vaals 13.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00

2 augustus

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Veldhoven
Panningen 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00

9 augustus

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00

16 augustus

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00


21 augustus (vrijdag)
Someren 09.30 - 20.00

23 augustus

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Kaatsheuvel 12.00 - 17.00

30 augustus

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Horst 12.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Venray: 12:00-17:00
Zundert 10.00 - 17.00
Terneuzen 13.00 - 17.00
Oss 13.00 - 17.00
Uden 12.00 - 17.00
IJselstein 12.00 - 17.00
Vaals 13.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00


4 september (vrijdag)

Bergeijk 09.30 - 22.00

6 september

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Panningen 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00
Son & Breugel 12.00 - 17.00

13 september

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Panningen 12.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00
Rosmalen 11.00 - 17.00

20 september

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Goirle 13.00 - 17.00
Bergeijk 12.00 - 17.00

27 september

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Schijndel 12.00 - 17.00
Valkenburg 12.00 - 17.00
Horst 12.00 - 17.00
Venray 12.00 - 17.00
Deurne 13.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Terneuzen 13.00 - 17.00
Oss 13.00 - 17.00
Uden 12.00 - 17.00
Boxmeer 12.00 - 17.00
IJselstein 12.00 - 17.00
Vaals 13.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Groesbeek 12.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00
Dordrecht centrum 12.00 - 17.00
Echt 13:00 - 17:00
Sint-Oedenrode 12.00 -17.00


4 oktober

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Veldhoven
Panningen 13.00 - 17.00
Cuijk 12.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Nederweert 13.00 - 17.00
Budel 12.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00
Dordrecht centrum 12.00 - 17.00

11 oktober

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Someren 12.00 - 17.00

18 oktober

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00

25 oktober

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Schijndel 12.00 - 17.00
Valkenburg 12.00 - 17.00
Venray 12.00 - 17.00
Horst 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 17.00
Terneuzen 13.00 - 17.00
Oss 13.00 - 17.00
Uden 12.00 - 17.00
Boxmeer 12.00 - 17.00
IJselstein 12.00 - 17.00
Vaals 13.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00
Echt 13:00 - 17:00
Sint-Oedenrode 12.00 -17.00

1 november

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00
Panningen 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00

8 november

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00

15 november

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00
Goirle 13.00 - 17.00

22 november

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00
Rosmalen 12.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00
Someren 12.00 tot 17.00

27 november

Etten-Leur tot 22.00

29 november

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Gennep: 12:00 -17:00
Heythuysen: 13:00-17:00
Sluis 10.00 - 18.00
Schijndel 12.00 - 17.00
Hulst 13.00 - 17.30
Deurne 13.00 - 17.00
Valkenburg 12.00 - 17.00
Horst 12.00 - 17.00
Venray 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00
Terneuzen 13.00 - 17.00
Oss 13.00 - 17.00
Uden 12.00 - 17.00
Boxmeer 12.00 - 17.00
IJselstein 12.00 - 17.00
Panningen 13.00 - 17.00
Vaals 13.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Cuijk 12.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Budel 12.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00
Dordrecht centrum 12.00 - 17.00
Echt 13:00 - 17:00
Sint-Oedenrode 12.00 -17.00

6 december

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00
Panningen 13.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00


Extra openingstijden 11 december
Dordrecht centrum 09.30 - 21.00


Extra openingstijden 12 december
Goirle 09.30 - 22.00
Dordrecht centrum 09.30 - 21.00

13 december

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Gennep: 12:00 -17:00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00
Horst 12.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Groesbeek 12.00 - 17.00
Oisterwijk 13.00 - 17.00
Bergeijk 13.00 - 17.00
Rosmalen 12.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00
Dordrecht centrum 12.00 - 17.00
Echt 13:00 - 17:00
Sint-Oedenrode 12.00 -17.00


18 december (vrijdag)
Bergeijk 09.30 - 22.00
Someren 09.30 - 21.00

20 december

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Gennep: 12.00 - 17.00
Heythuysen: 13:00 - 17:00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Valkenburg 12.00 - 17.00
Horst 12.00 - 17.00
Deurne 13.00 - 17.00
Venray 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00
Terneuzen 13.00 - 17.00
Boxmeer 12.00 - 17.00
Veldhoven
Panningen 13.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Cuijk 12.00 - 17.00
Budel 12.00 - 17.00
Oosterhout-Centrum 12.00 17.00
Oisterwijk 12.00 - 17.00
Rosmalen 12.00 - 17.00
Schijndel 12:00 tot 17:00
Someren 12.00 tot 17.00
Echt 13:00 - 17:00
Sint-Oedenrode 12.00 -17.00

23 december
Etten-Leur tot 21.00

24 december
Etten-Leur tot 17.00

27 december

Baarle Nassau 10.00 - 17.00
Etten-Leur 12.00 - 17.00
Sluis 10.00 - 18.00
Hulst 13.00 - 17.30
Schijndel 12.00 - 17.00
Valkenburg 12.00 - 17.00
Horst 12.00 - 17.00
Venray 12.00 - 17.00
Zundert 10.00 - 16.00
Oss 13.00 - 17.00
Uden 12.00 - 17.00
IJselstein 12.00 - 17.00
Panningen 13.00 - 17.00
Vaals 13.00 - 17.00
Gorinchem 13.00 - 17.00
Weert 13.00 - 17.00
Eindhoven Woensel 13.00 - 17.00
Dordrecht centrum 12.00 - 17.00
Echt 13:00 - 17:00
Sint-Oedenrode 12.00 -17.00


31 december
Etten-Leur 12.00 - 17.00


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.